Problematice svěřenských fondů se věnujeme jako fyzické osoby od roku 2014, kdy byl tento institut v ČR opětovně zaveden. Fungujeme jako odborné konzultantky při založení svěřenského fondu. Pokud budete mít zájem a vložíte v nás svou důvěru, rády Vám nabídneme také službu samotné správy/dohledu nad Vaším svěřenským fondem. K 31. 12. 2017 jsme asistovaly při založení 350 svěřenských fondů na konzultační bázi pro společnost Invest&Property Consulting, a.s., která je největším profesionálním správcem svěřenských fondů pro vyčleněné finanční prostředky v ČR.

Michaela Skálová

Od roku 2010 jsem budovala divizi finančního poradenství v jedné společnosti na manažerské pozici a následně jsem se v roce 2014 rozhodla vybudovat vlastní společnost, jelikož se mi nechtělo ustupovat v zásadních otázkách a principech práce.

Nyní mám svou společnost ADALA s.r.o., v níž je naším cílem budovat team odborníků, kteří svým klientům vždy poradí s odbornou péčí a zájem klienta pro ně je na prvním místě. Specializujeme se především na hypotéky a investice.

V posledních 3 letech se postupně vzdělávám v segmentu správy majetku, působím ve společnosti IPC a.s. na pozici obchodní ředitelky. Tato společnost se specializuje na profesionální správu majetku, především finančních prostředků. Hlavním cílem je zvyšovat hodnotu klienta aktivní správou.

V rámci společnosti Profesionální správci s.r.o., jejíž jsem spoluzakladatel, zajišťujeme s týmem odborníků komplexní správu majetku, nejen v rámci svěřenských fondů, ale také například dědických řízení.

Irena Purschová

V rámci společností Profesionální správci s. r. o. a I. P. Trust Management s. r. o., zajišťuji s týmem odborníků komplexní správu majetku - nejen v rámci svěřenských fondů, ale také například dědických řízení. Základním kamenem našich úspěchů jsou úzce navázané vztahy s účetní kanceláří, advokátní kanceláří, daňovým poradcem a notářem. Dále se společnostmi, které se věnují strategickému řízení firem, a správě nemovitostí.

Jako konzultant na problematiku svěřenských fondů spolupracuji externě s několika společnostmi, které se touto činností zabývají, a chtějí vzdělávat v tomto oboru své spolupracovníky.

Od roku 2019 se intenzivě věnuji vzdělávání zájemců o svěřenské fondy a jejich správu. V rámci dalšího rozvoje pořádám  pro širší veřejnost semináře s advokátní kanceláří, notářem a dalšími specialisty na dílčí problematiky správy majetku.